طراحی سایت

دسته‌بندی

برچسب‌ها

آرشیو

مشترک خبرنامه شوید

نام

یک نمونه عنوان خبر برای بخش اخبار و مقالات

یک نمونه عنوان خبر برای بخش اخبار و مقالات

این یک نمونه خبر است و شما باید این خبر را با یک خبر واقعی ویرایش کنید.

همچنین می توانید اخبار دیگیری در دسته‌بندی‌های مختلف در سایت خود اضافه نمایید. در سایت شما به صورت پیش فرض دو دسته خبری ایجاد شده که شما می‌تواند آنها را ویرایش وی ابه تعداد این دسته‌بندی های خبری اضافه نمایید. دسته «اخبار فروشگاه» و «مقالات مرتبط» به عنوان مثال در این صفحه ایجاد شده است.

برای ویرایش خبر و دسته‌بندی ها و هر کار دیگر مربوط به بخش خبر ابتدا از گزینه آبی رنگ «ویرایش صفحه» در کادر مشکی رنگ بالای سایت باز کرده و آیتم آبی رنگ داخل آن را «ویرایش صفحه» را کلیک نمایید. تا ابزار مدیریتی صفحه‌ای که در آن هستید نمایش داده شود.

سپس روس گزینه مدیر کلیک کرده تا بتوانید وارد بخش مدیریت اخبار و مقالات سایت خود شوید.

در صورتی که بخواهید مستقیما خبر جدید وارد نمایید روی گزینه «اضافه کردن مقاله جدید» کلیک نمایید.

همچنین برای ویرایش مقاله های موجود قبلی روی علامت مداد آبی رنگی که در کنار عنوان هر خبر قابل مشاهده است کلیک نمایید.

در هر دو حالت افزودن یا ویرایش مقاله وارد صفحه‌ای خواهید شد که در آنجا امکان افزودن یا ویرایش عنوان خبر یا مقالیه، توضیح مختصر (کمتر از 200 کاراکتر باشد) و توضیحات بیشتر شامل متن و تصویر و ... را خواهد داشت.

همچنین می‌توانید برای هر خبر برچسب اضافه کنید. برچسب به مشتری کمک می‌کند با کلیک روی آن‌ها اخباری که آ برچسب را دارند یک جا ببیند.

همچنین می‌توانید با انتخاب یک دسته‌بندی خبر خود را در آن دسته‌بندی نمایش دهید.

باری گذاشتن تصویر اصلی خبر بهتر است همه تصاویر را قبل از بارگذاری با برنامه‌ای مثل Photoshop در اندازه 800 در 600 پیکسل و با فرمت jpg و فشردگی ۶۰٪ آماده کنید و از قسمت تصویر اصلی آن را بارگذاری نمایید.

به همین سادگی می‌توانید تمام اخبار دیگر را به مرور زمان ایجاد نمایید. به یاد داشته باشید گذاشتن تصاویر ویرایش نشده و بزرگ باعث کندی و بروز مشکل در سایت شما خواهد شد. لذا حتما هر تصویری در این سایت بارگذاری می‌کنید پیش از بارگذاری آن را مطابق استاندارد آن کوچک و آماده نمایید. سپس بارگذاری نمایید.

وابسته

هیچ مقاله ای موجود نیست

اشتراک

Rating

0 ( 0 reviews)

درباره این موضوع نظر دهید