طراحی سایت

درباره فروشگاه و قوانین فروش کالا

  • درباره فروشگاه
  • قوانین و مقررات

برای دریافت نماد اعتماد و آغاز عملیات فروش در وب مارک خود ابتدا باید محتوای سایت خود را تکمیل نمایید.

هم‌زمان با تکمیل صفحه تماس با ما و انتخاب محصولات و قیمت گذاری آن‌ها، اطلاعات مربوط به صفحه درباه ما و قوانین را به شکلی که در زیر توضیح داده می‌شود تکمیل نمایید:

۱. روی گزینه Manager که در تصویر مشخص شده است کلیک نمایید تا صفحه مربوط به مدیریت دو Tab درباره ما و قوانین و مقررات باز شود:


۲. با باز شدن صفحه مدیریت مطالب این ماژول، دو Tab درباره ما و قوانین و مقررات را ملاحظه می‌فرمایید که باید برای ویرایش هر کدام گزینه ویرایش (علامت مداد مقابل نام آن‌ها) را کلیک نمایید:


۳. پس از پاک کردن مطالب فعلی و جایگزین کردن مطالب واقعی خودتان گزینه Publish‌را برای ذخیره کردن مطالب خود کلیک نمایید:


۴. همین کار را برای صفحع قوانین و مقررات هم انجام دهد.

ضمانت ارسال سلامت کالا

این فروشگاه تمهیدات لازم برای ارسال کالا در سلامت کامل را دیده است و از طریق شرکت‌های حمل و نقل معتبر اقدام به ارسال کالا می‌نماید.

شرایط فروش

مشتریان گرامی که از این وب‌سایت فروشگاهی اقدام به خرید کالا می‌نمایند، قوانین و شرایط خرید و فروش تجارت الکترونیک را مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پذیرفته‌اند.

همچنین خریداران با آگاهی کامل از قوانین فروشگاه که در همین صفحه درج شده‌ است اقدام به خرید از وب‌سایت نموده‌اند و به آن قوانین احترام می‌گذارند.

این فروشگاه حداکثر تا هفت روز پس از تاریخ دریافت مرسوله کالاهای فروخته شده‌ی خود را که به روش خرید آنلاین فروخته شده است، پس می‌گیرد به شرطی که کالای فروخته شده از حالت آکبند خارج نشده باشد.

در صورتی که جعبه‌ی کالا خراب شده باشد این فروشگاه امکان عودت کالا را طی ۷ روزی که در بلا به آن اشاره شده بود نخواهد داشت.

در صورتی که کالای شما شامل گارانتی‌های شرکت‌های تجاری واردکننده آن محصول باشد در صورت بروز خرابی یا ایراد مطابق شرایط گارانتی مندرج همراه کالا عمل خواهد شد و این فروشگاه گارانتی کننده آن دسته از کالاها نیست.